Zelené potraviny – ječmen a Chlorella od firmy Green Ways

Klid a jednoduchost

Zelené potraviny jsou pro mě primárně symbolem klidu, nutričního klidu. Když je jím, jsem v klidu, že mám v jídelníčku základ toho, co moje tělo potřebuje. Líbí se mi tahle jednoduchost.

Ječmen a Chlorella mi pomohly s únavou. I když jsem jedla vždy zdravě, sportovala jsem, nějak to nebylo ono. Jedla jsem nepravidelně a ve stresu, měla jsem zažívací potíže. Třepily se mi nehty a asi po dvaceti letech se mi začala vracet pilová alergie.

Ale hlavním a ústředním motivem, proč jsem se pro ječmen a Chlorellu rozhodla, byl můj strach. Byl to strach z Crohnovy choroby, kterou už asi dvacet let trpí moje maminka. Zelené potraviny (ZP), ječmen a Chlorella, mi připadaly jako dokonalá prevence a protože mě v té době trápily také nespecifické bolesti břicha, neváhala jsem.

Rodinné zkušenosti

Zelené potraviny jsem jako prvním nabídla právě svojí rodině a to včetně mojí tehdy 87-leté babičky, která je bez problémů zařadila do svého jídelníčku. Jí je se mnou od začátku i můj táta. Má vrozenou srdeční arytmii a kardiostimulátor, bere léky na ředění krve, občas ho trápí vyšší cholesterol, ale jinak je také zdravý. Vypadá dobře a prostě stárne pomaleji.

jecmen-podnikani

Zelené potraviny nás vrací k síle přírody
ZP toho umí hodně, pro mě je zásadní, že naše tělo sytí a čistí. Naše tělo má totiž velkou sílu a dokáže zázraky, když mu to umožníme.

Klíčovou hodnotou produktů firmy Green Ways, ječmene a Chlorelly, je kvalita. Vzhledem k tomu, že firma již od roku 2001 pracuje jen s těmito dvěma produkty, jde veškerá péče do kvality, každá dodávka se testuje dvakrát.

Kdy se k ječmeni a chlorelle obrátit? Jednou větou, "když si přejeme být (zůstat) zdraví". Když hledáme alternativu k nekvalitním potravinám a syntetickým potravinovým doplňkům. Když sportujeme a hledáme přírodní probiotické potraviny. Když věříme, že některé věci umí vytvořit příroda lépe než lidé. Ale také při chronických, civilizačních nebo onkologických onemocněních, při nemocích z překyselení. Při slabé imunitě, při akné, ekzémech, trávicích potížích, zánětlivých onemocněních, při cukrovce, bolestech kloubů, alergiích, astmatu, lupence, anémii, vysokém tlaku, problémech se srdcem atd. Při únavě, vyčerpání, stresu, přetížení. Při potížích s početím, při plánování početí. Při půstech, hubnutí a očistných kúrách. Když jsme vegetariáni a chceme mít vyvážený a kompletní jídelníček. Prostě pokaždé, když hledáme ztracenou rovnováhu našeho těla.

Možná už nějaké zdravotní problémy řešíte nebo uvažujete o nějaké změně. Nečekejte, že se věci změní sami od sebe, pojďte změně naproti. Ozvěte se mi a ječmen a Chlorella mohou začít pomáhat i vám. Dejte přírodě a sami sobě šanci.

Smysluplné podnikání v síťovém marketingu

Měla jsem plán...

Po studiu marketingu a managementu jsem osm let pracovala v personalistice. Během školy jsem netoužila po ničem jiném, než mít stabilní, dobře placenou práci v nějaké dobré zahraniční firmě na dobré adrese. To se mi splnilo a já jsem měla tuhle dobrou firmu ráda, hlavně tedy dobré lidi v ní, ale jednoho dne mi prostě práce v ní přestala dávat smysl a já jsem potřebovala jít svou cestou. Od roku 2012 se naplno věnuji síťovému marketingu firmy Green Ways.

Pro mě je síťový marketing etický obchod, který pomáhá lidem v životních změnách. Je to obchod založený na vlastní zkušenosti, kterou prostě předáváte dál.

shaker-gw

Ječmen a Chlorella mi pomohly se zdravím, ale já jsem potřebovala větší změnu. Chtěla jsem pracovat na sebe, dělat věci podle sebe, podnikat. Potřebuji cítit smysl toho, co dělám a to mi tahle práce dává. Je to odvážná cesta pro vášnivé divoženky a když jich pár na této cestě potkáte a jsou ve vašem týmu, jste šťastní, protože jsou to lidé vaší krevní skupiny a víte, že s nimi můžete dojít kamkoliv si budete přát.

Co vytvářím?

Síťový marketing nabízí příležitost každému, ale není to práce pro každého. Stejně jako v každém podnikání, musíte jí dát kus sebe, překonat překážky, občas neuspět. Tahle práce, stejně jako každá jiná, vás změní. Mě naučila hledat svoji vlastní motivaci ke všemu, co dělám, tak, abych se v tom cítila dobře. Uvědomila jsem si, čeho chci být součástí a co chci na téhle planetě spoluvytvářet. Naučila mě i s tím samým pomáhat lidem kolem mě. Navedla mě na cestu k sobě a k tomu, co má pro mě v životě opravdu smysl.

Stalo se to i díky tomu, že jsem získala volný čas pro sebe. A když máte volný čas a nehoníte se jen v kruhu povinností, můžete začít přemýšlet. Můžete začít vnímat sami sebe a o to jde, protože pak už nejste jen součástí velké masy, ale začínáte vykukovat ven. Začnete toužit po svobodě, po vlastním naplněném životě. Líbí se mi, že totéž mohu nabídnout lidem kolem sebe. Změnu, kterou jsem sama udělala. Máte chuť se přidat? Není na co čekat!

mirka-podnikani-435