Tři boxy

13. 02. 2016

O mně

S úsměvem a Zdravě. Snažím se žít tak, aby mi cokoliv co dělám, přinášelo radost. Abych si užívala krásu kolem a byla zdravá. Zdraví pro mě znamená rovnováhu a lásku k sobě i lidem kolem, pohybu, jídlu. Zdraví je nezbytné pro to, abychom mohli dělat to, co nás baví. Proto tady totiž jsme :-)

Kurzy

Je důležité mít své cíle a vytrvat v nich. A také chuť věci zkoušet a odvahu v nich uspět. Tak i tomhle je můj kurz Dobrozvyk. Vždy mě zajímal zdravý životní styl, zdravé potraviny, ale také psychika a pohoda v životě. Přijďte si o tom popovídat na můj kurz Prokousej se k pravdě. Do mého života patří i pohyb a tak vás ráda uvidím i na svém kurzu Buď Inline, kde se můžete naučit jezdit nebo zlepšit svoji jízdu na inline bruslích.

J+Ch

Ječmen a Chlorella od firmy Green Ways jsou dva produkty, které od základu změnily můj život. Pracují každý den na mém zdraví, ale tím, co pohnulo mým životem byla práce s nimi v etickém síťovém marketingu. Jsou mostem mezi nemocí a zdravím a cestou k životu podle vlastních představ. Jsou vhodné pro každého, kdo nad svým životem přemýšlí a chce si zdraví fyzické i ekonomické dlouhodobě udržet.