Kurzy

9. 02. 2016

Prokousej se k pravdě

kousani_260

Dobrozvyk

dobrozvyk_260

Buď in-line

AA026081
Přemýšleli jste někdy nad tím, že by mohlo být důležité JAK jíte? My často řešíme CO jíst, ale na tím JAK nepřemýšlíme. Jídlu a potažmo i sobě věnujeme jen malou pozornost. Jíme ve stresu, rychle. Asi i proto, že žijeme ve stresu a rychle. Přijďte se sami prokousat k vaší vlastní pravdě nejen o jídle, ale i o přístupu k sobě. O tomhle nestačí jen číst, to se musí zažít!
Jak se rozhodnout a opravdu to udělat. A navíc, jak u toho vydržet a vybudovat si dobrozvyk/y, které vás povedou k tomu, co opravdu ve svém životě chcete. Víte, že i malá změna má potenciál změnit celý váš život? Řekneme si také, jak obvykle selháváme, proč tak často použijeme větu "kašlu na to" a proč nefunguje naše známé "začnu zítra". A mnoho dalšího...
Možná už vás dlouho láká jezdit na InLine bruslích. Pozorujete ty, kterým to jde a přejete si se to taky naučit, ale nějak nemáte s kým? Nebo je vám trapně se to učit, protože už jste prostě velcí/malí/tlustí/tencí? Svoboda, radost z pohybu a vítr ve vlasech, to je inline bruslení.
Pokud vás kurzy zaujaly, můžu je udělat pro vaši firmu nebo ve vašem městě. Napište mi