Zelené potraviny – ječmen a Chlorella od firmy Green Ways

Klid a jednoduchost

Zelené potraviny jsou pro mě primárně symbolem klidu, nutričního klidu. Když je jím, jsem v klidu, že mám v jídelníčku základ toho, co moje tělo potřebuje. Líbí se mi tahle jednoduchost.

jecmen-podnikani

Zelené potraviny nás vrací k síle přírody
ZP toho umí hodně, pro mě je zásadní, že naše tělo sytí a čistí. Naše tělo má totiž velkou sílu a dokáže zázraky, když mu to umožníme.

Kdy se k ječmeni a chlorelle obrátit? Jednou větou, "když si přejeme být (zůstat) zdraví". Když hledáme alternativu k nekvalitním potravinám a syntetickým potravinovým doplňkům. Když sportujeme a hledáme přírodní probiotické potraviny. Když věříme, že některé věci umí vytvořit příroda lépe než lidé. Ale také při chronických, civilizačních nebo onkologických onemocněních, při nemocích z překyselení. Při slabé imunitě, při akné, ekzémech, trávicích potížích, zánětlivých onemocněních, při cukrovce, bolestech kloubů, alergiích, astmatu, lupence, anémii, vysokém tlaku, problémech se srdcem atd. Při únavě, vyčerpání, stresu, přetížení. Při potížích s početím, při plánování početí. Při půstech, hubnutí a očistných kúrách. Když jsme vegetariáni a chceme mít vyvážený a kompletní jídelníček. Prostě pokaždé, když hledáme ztracenou rovnováhu našeho těla.

Možná už nějaké zdravotní problémy řešíte nebo uvažujete o nějaké změně. Nečekejte, že se věci změní sami od sebe, pojďte změně naproti. Ozvěte se mi a ječmen a Chlorella mohou začít pomáhat i vám. Dejte přírodě a sami sobě šanci.

Smysluplné podnikání v síťovém marketingu

Změna

Po studiu jsem osm let pracovala v personalistice. Od roku 2012 se naplno věnuji síťovému marketingu firmy Green Ways.

Pro mě je síťový marketing etický obchod, který pomáhá lidem v životních změnách. Je to obchod založený na vlastní zkušenosti, kterou prostě předáváte dál.

Co vytvářím?

Síťový marketing nabízí příležitost každému, ale není to práce pro každého. Stejně jako v každém podnikání, musíte jí dát kus sebe, překonat překážky, občas neuspět.

Získala jsem volný čas pro sebe. A když máte volný čas a nehoníte se jen v kruhu povinností, můžete více vnímat sami sebe, začínáte vykukovat ven. Máte chuť se přidat? Není na co čekat!

mirka-podnikani-435